Indie pozywają Billa Gates’a.

Indie pozywają Billa Gates’a.

Bill Gates musi ponieść pełna odpowiedzialność za swoje zbrodnie szczepionkowe.

Indie-Szczepionka HPV
Bill Gates otrzymał pozew oskarzający go o nielegalne badania i szczepienia plemiennych dzieci w Indiach, wydaje się, że jego zbrodnie przeciwko ludzkości w końcu dogonił jego samego.
Najnowszy raport opublikowany przez Health News poinformował, że Fundacja Gates znalazł pod murem w obliczu toczących się spraw sądowych i dochodzeń prowadzonych przez Indyjski Sąd Najwyższy.„Podczas gdy oszustwa i korupcje są ujawniane prawie codziennie, w branży szczepionek, media głównego nurtu USA nadal milczą ignorując tego typu historie. Jednak poza USA, mit „dobrych” szczepionek zaczyna się kruszyć.

Jednym z takich krajów są Indie, gdzie Fundacja Billa i Melindy Gates’ów i ich szczepionkowe imperium są pod ostrzałem mediów, toczące się sprawy sądowe obecnie badane są przez Sąd Najwyższy Indii „.

Atak na fundacje Gates’ów koncentruje się głównie na czterech stronach raportu, który został niedawno opublikowany przez Times Indii.

Światowa Organizacja Zdrowia, Fundacja Gates i dwie finansowane przez nich organizacje : PATH i GAVI (Globalny Sojusz na rzecz Szczepionek i Szczepień), znalazły się w ogniu śledztwa , po przekazaniu do sądu najwyższego petycji przez Kalpana Mehta, i dr Nalini Bhanot Rukmini Rao w 2012 roku.

Składający petycje stwierdzili:
„BMGF, PATH i WHO testowali szczepionki na niewykształconych i niedoinformowanych mieszkańcach, administratorach szkół oraz uczniach i ich rodzicach. Osoby te nie wyraziły  świadomej zgody lub nie otrzymały informacji o potencjalnych negatywnych skutkach szczepień i nie były poddane obowiązkowemu procesowi monitorowania poszczepiennemu. 

„Tragedia młodych dziewczynek po szczepieniach przeciwko HPV.
Times Indie opublikował raport w sierpniu 2014 roku. W raporcie stwierdzono, że w 2009 roku, szczepienia zostały przeprowadzone na 16.000 uczniów z plemiennion w Andhra Pradesh, w Indiach, przy użyciu szczepionki HPV Gardasil.

Według raportu napisanego przez KP Narayana Kumar, w ciągu miesiąca od otrzymania szczepionki, wiele z dzieci zachorowało, a do roku 2010, pięć z nich zmarło.

Śmierć kolejnych dwojga dzieci zgłoszono w Vadodara, gdzie zaszczepiono szacunkowo 14.000 dzieci szczepionką innej marki Cervarix, HPV, produkowaną przez GlaxoSmitheKline (GSK).

Szokujący, raport stwierdza, że ​​wiele podpisanych zezwoleń na szczepienia dziewcząt zostało podpisanych „nielegalnie”, przez strażników ze schroniska, gdzie wiele z tych dziewcząt mieszkało, lub skorzystano z naiwności niepiśmiennych rodziców pobierając od nich odcisk palca.

Ta parodia nie została by odkryty gdyby nie zespół aktywistów z organizacji pozarządowej SAMA (organizacj- specjalizująca się w zdrowiu kobiet), którzy postanowili zbadać, sprawę śmierci dziewczynek.

Według raportu działacze, byli zszokowani odkryciem, że w sumie 120 dziewcząt, cierpi na różne dolegliwości poszczepienne, w tym „napady padaczkowyme, ciężkie bóle żołądka, bóle głowy i zmiany nastroju.”Times stwierdził:

„Raport potwierdza również przypadki wczesnego wystąpienia miesiączki po szczepieniu, obfite krwawienia i ciężkie skurcze menstruacyjne wśród wielu uczennic.

Znaleziono dowody, że „wszystkie siedem zgonów związanych było bezpośrednio z szczepieniami …” Próbowano spekulować i sugerować  samobójstwo, przypadkowe utonięcie , malarie, infekcje wirusowe, podpajęczynówkowe krwotoki… (bez przeprowadzenia autopsji) itp „

Informacja ta jest tym bardziej szokująca, że organizacje finansujące szczepienia WHO i Fundacja Billa i Melindy Gates oświadczyły publicznie, że projekt odniósł całkowity sukces.
Kumar napisał:

„Według BMGF, WHO, Międzynarodowej Federacji Ginekologii i Położnictwa, a także Federacji Towarzystw ginekologicznych i położniczych w Indiach wszystkie zalecane szczepienia jako sprawdzone i bardzo skutecznego środki zapobiegawcze w przypadku raka szyjki macicy okazały się skutecznym sposobem przeciwdziałania trudnym do leczenia chorobom. „„Szczepionki licencjonowane w Indiach były podawane bezpiecznie na całym świecie dziesiątki milionów razy, zapobiegając niezliczonym przypadkom raka szyjki macicy”, twierdzi rzecznik BMGF …”

Rola BMGF w finansowaniu kontrowersyjnych szczepionek , doprowadziła do wielu zgonów w Indiach . BMGF musi wziąć pełną odpowiedzialność za szczepienia, ponieważ PATH jest finansowany z ich środków. 

Działanie BMGF jest nieetyczne i zawiera oznaki ludobójstwa, powiedział Rukmini Rao, jeden z działaczy, który złożył wniosek przed Sądem Najwyższym o zbadanie związku z zastosowaniem  szczepionki HPV, a licznymi zgonami młodych dziewcząt.

Oczywiście, to nie jest pierwszy raz, gdy organizacja Gatesa została przyłapana na nielegalnych testach szczepionek w krajach rozwijających się.

Gates Foundation, WHO, PATH, GAVI, UNICEF

W grudniu 2012 roku, w małej miejscowości Gouro, Czad, Afryka, położonej na skraju Sahary, pięćset dzieci zostało zamkniętych w ich szkole, zagrożono , że jeśli nie zgadzają się na dobrowolne szczepienia będą szczepieni siłą. W tym przypadku chodzi o czepiania związane z zapaleniem opon mózgowych. Dodatkowo postawiono nauczycielom i dyrekcji szkoły ultimatu – albo szczepienia , albo szkoła.

Te dzieci szczepione były bez wiedzy u zgody ich rodziców. Szczepionka ta była produktem nielicencjonowanym ,przebywającym w trzeciej i czwartej fazie badań laboratoryjnych.

W ciągu kilku godzin, sto sześcioro dzieci zaczęło cierpieć na bóle głowy, wymiot, niekontrolowane drgawki i ciężkie porażenie. Cała wioska  musiała czekać cały tydzień na przyjazd lekarz, w tym czasie zespół szczepienny przystąpił do procesu szczepień w innych wsiach.

Kiedy w końcu do wioski przybył lekarz, nie mógł zrobić już nic dla dzieci. Zespół Billa Gatesa, widząc, co się stało, uciekł z kraju.

Raport oryginalnie napisany w małej, lokalnej gazecie o nazwie La Voix, tylko, stwierdził, że czterdzieści dzieci zostały ostatecznie przeniesiony do szpitala w Faya i później samolotem przewieziono je do dwóch szpitali w Ndżamenie, stolicy Czadu.

Prawnicy Gatesa i WHO uciszali sprawę przez adwokatów płacąc każdej z rodzin po 1000 funtów. Jednakże ,rodzice musieli podpisać oświadczenie ,że ich dzieci nie poniosły szkody w wyniku szczepień.

Pieniądze przekazano rodzinom drogą rządowom i jak się okazało był to zabieg promocyjny premiera Czadu, finansowanego przez CIA i Billa Gatesa. Premier czadu na filmie promocyjnym odwiedza chore dzieci tak pokazała to lokalna telewizja.

VacTruth ma kopie obu sprawozdań, wraz z dokumentami medycznymi i rządowymi.

Pomimo tych dowodów oraz szczegółowych i obszernych relacje VacTruth, w tym materiał telewizyjny, po raz kolejny, program szczepionkowy został uznana za sukces.

Do grupy uczestniczącej w tym ludobójczym projekcie należeli : PATH, WHO, UNICEF i Fundacja Gatesów. Podczas badań okazało się, że cały projekt był prowadzony i nadzorowany przez Billa i Melindy Gatesów.

W komunikacie prasowym, Fundacja Gates stwierdził:

„MenAfriVac jest ogromnym sukcesem dla globalnej społeczności w programie promowania zdrowia. Jest to pierwsza szczepionka opracowana specjalnie dla Afryki, a to dowodzi, że globalne partnerstwa mogą się rozwijać i dostarczać wysokiej jakości, tanich szczepionek.

Dziesięć lat temu zainwestowaliśmy w Meningitis Vaccine Project, innowacyjny model szczepionkowy, który przyniósł ze sobą PATH promowany przez Światową Organizację Zdrowia, ministrów zdrowia krajów afrykańskich i Serum Institute of India dzisiaj świętujemy wynik: nowoczesny system sprzedaży szczepionek za 50 centów za dawkę. (Chodzi o szczepionki na zapalenia opon.)

Wierzymy, że szczepionki są jedną z najlepszych form ochrony zdrowia na świecie. „

W styczniu, Bill i Melinda Gates wezwały globalną społeczność, aby okrzyknięto tą dekadę, dekadą szczepionek. Nie ma lepszego sposobu, aby chronić życie !
GAVI boi się pociągnięcia wielu rządów do odpowiedzialności za zgony w wyniku zastosowania promowanych przez nich szczepionek.

Pomimo faktu, że szczepionki produkowane przez Gates Foundation „są najlepiej sprzedawane na świecie,” rząd w Pakistanie odmówił wprowadzenia ich na swój rynek.
W 2011 roku, Tribune opublikował artykuł stwierdzający, że:

„ISLAMABAD: Rząd uznał, że szczepionka przeciwko polio dla dzieci ufundowana przez Globalny Sojusz na rzecz Szczepień jest przyczyną zgonów i niepełnosprawności w krajach regionalnych, w tym Pakistanie.”

„Zaskakujące objawienie jest częścią raportu przygotowanego przez komisję dochodzeniową nadzorowaną przez premiera (PMIC) . Z prac na rozszerzonym programem szczepień wynika dobitnie, że szczepionki są powodem wielu zgonów (EPI). PMIC, kierowany przez Malika Amjad Noona, zaleciło, żeby premier Yousaf Raza Gilani natychmiast wstrzymał podawanie wszystkich rodzajów szczepionek finansowanych przez GAVI. „

„Według Tribune główne chodzi tu o szczepienia przeciw poliomyelitis i szczepionkę 5-w-1 pentavelent, które są odpowiedzialne za śmierć i niepełnosprawności dzieci w Pakistanie, Indiach, Sri Lance, Bhutan i Japonii.”

Szczepionki były finansowane przez Globalny Sojusz na rzecz Szczepień (GAVI), organizacja ta jest finansowana przez Billa i Melinde Gates a także innych ludobojców Vaccine Program, International Federation of Pharmaceutical Manufacturers Association, Fundacje Rockefellera, UNICEF, Światową Organizacje Zdrowia (WHO) oraz Bank Światowy. 

Mamy jasność w całej sytuacji! Faszystowski program dr. Mengele realizowany w tzw. pokojowy sposób !

W oficjalnym raporcie, wykonanym wyłącznie dla gazety Tribune , eksperci oświadczyli:

„Szczepionek nie są testowane w laboratoriach w celu potwierdzenia ich skuteczności i autentyczności. Pozostawia to pole dla stosowania szczepionek fałszywych i podrabianych."

Jeśli to prawda, to po raz kolejny Fundacja Gates jest związana z inicjatywą masowych i zabójczych szczepień za pomocą niesprawdzonych i niebezpiecznych szczepionek.

W 2012 roku, Ramesh Shankar Mumbai, pisząc na stronie Pharmabiz, poinformował, że dwóch ekspertów medycznych z Indii oskarżyło Gates Foundation o nieetyczne zachowania.
W swoim raporcie stwierdził, że dr Mumbaj Neetu Vashisht i dr Jakub Puliyel z Katedry Pediatrii w Szpitalu św Szczepana w Delhi, napisał oskarżenie na łamach kwietniowego numeru Indian Journal of Medical Ethics.

„WHO i Bill Gates od 10 lat wiedzieli ,że ich program jest całkowicie nieetyczny, pomimo to opiewali jego sukces wsród elit tworząc mit świętości autorów tego ludobójstwa !. „

„Innym ważnym problemem etycznych związanym z kampanią szczepień jest brak gruntownego zbadania ostrego paraliżu wiotkiego (NPAFP) na obszarach, w których użyto wiele dawek szczepionki. NPAFP jest klinicznie nie do odróżnienia od polio, ale jest dwa razy bardziej śmiertelny. „

„Autorzy raportu zauważyli, że podczas gdy Indie były wolne od polio w 2011 roku, w tym samym roku, było aż 47.500 przypadków NPAFP. Ilość zachorowań na NPAFP zwiększała się proporcjonalnie do liczby dawek szczepionki przeciwko polio!”

Gates Foundation oskarżony o 10.000 zgonów związanych z ich szczepieniami.
W 2013 roku, kolejny raport o nazwie: Gates Foundation i GAVI jako struktury odpowiedzialne za wiele zgonów z wykorzystaniem niesprawdzonych szczepionki. Eksperymenty depopulacyjne na dzieciach z krajów rozwijających się.

Raport, opublikowany na stronie internetowej przez Susanne Posel stwierdził:

„Stwierdzono, że ​​GAVI był za użyciem niesprawdzonych szczepionek ; szczepiąc pakistańskie dzieci pokazali brak empatii i chciwość wynikającą z korupcji personelu i lekarzy.
GAVI jest obwiniany za śmierć 10.000 dzieci w Pakistanie, którym podawano szczepionki przeciwko polio „.

Jak wiemy, GAVI jest mocno finansowane przez Fundację Gatesów.
Według artykułu Tribune to wystraszony rząd Indii, po odkryciu szokującej prawdy, zalecił natychmiastowe zawieszenie podawania wszystkich rodzajów szczepionek finansowanych przez GAVI.

Trudno jest uwierzyć, że pomimo dowodów na wiele zbrodni przeciwko ludzkości, które zostały popełnione przez Fundację Gatesa, GAVI, UNICEF, WHO i PATH, Bill Gates jest przedstawiany jako święty bohater .
Rolą ludzkości jest pomścić niewinnych i zabijać oświeconych świętych !

Liga Świata Indie

http://szczepionkowygeszeft.hvs.pl
1.   http://healthimpactnews.com/2014/bill-melinda-gates-foundation-vaccine-empire-on-trial-in-india/
2.    http://holyhormones.com/womens-health/cancer-womens-health…
3.   http://articles.economictimes.indiatimes.com/2014-08-31…
4.    https://www.youtube.com/watch?v=ZEBGG7KFQpU
5.    https://www.youtube.com/watch?v=dsxSlT_sBRk
6.   http://www.gatesfoundation.org/Media-Center/Press-Releases…
7.   http://tribune.com.pk/story/293191/vaccine-nation-globally-supported-company-is-funding-fatal-polio-shots/
8.   http://pharmabiz.com/NewsDetails.aspx?aid=68352&sid=1
9.   http://www.occupycorporatism.com/the-shocking-truth-about-syrian-polio-resurgence…
10.http://www.gavi.org/about/partners/bmgf/
11.http://www.blogtalkradio.com/publicadvocate…
12.http://www.oxforddictionaries.com/us/definition/american_english/hero