Eugenika w Izraelu.

Eugenika w Izraelu. 

Przyczynek do Holokaustu Palestyny, Państw Arabskich i całego świata.

"Wiele syjonistycznych psychiatrów w Palestynie, a potem także w Izraelu podzielało zdanie niemieckich kolegów, że Żydzi jako rasa, powstali na bazie teorii, opracowanej w Europie. A tym samym była to walka z narodem wymyślonym, pozwalająca zabijać każdego kto nie spełniał kryterium przynależności do elit i hierarchii."

Historia walki syjonizmu z judaizmem.
To od was zależy jakie wnioski wyciagnięcie z tego tekstu, ale tylko mądrzy zrozumieją jego pełne przesłanie ...

Temat zakazany i kontrowersyjny, pokazujący jak bardzo mylą się Ci którzy nakłaniają was do wiary w spisek żydowski, czerpiąc zyski z dezinformacji i wskazywania palcem fałszywego wroga... 

W przeciwieństwie do dezinformatorów bazujących na sensacyjnych tytułach, które rodzą w was agresję, my posługujemy się mniej pobudzającymi wyobraźnie faktami, opisującymi spisek hierarchii przeciwko ludziom takim jak wy. 

http://ligaswiatowa.hvs.pl/roznice-miedzy-zydami-syjonistami-a-chazarami/

http://ligaswiatowa.hvs.pl/prawda-w-oczy-kole-syjonisci-to-nie-zydzi/

http://ligaswiatowa.hvs.pl/prawdziwi-zydzi-ktorzy-przezyli-holokaust-chca-wycofania-wojsk-syjonistow-gazy/

W 1944 roku, psychiatra Kurt Levinstein wygłosił wykład na konferencji w Tel Awiwie, podczas którego opowiadał o zapobieganiu rozmnażaniu się ludzi z różnymi zaburzeniami psychicznymi i neurologicznymi, takimi jak alkoholizm, depresje maniakalne i padaczka ...

Środki proponowane przez Levinsteina to : zakaz małżeństwa, antykoncepcja, aborcja i sterylizacja, wszystko to było do ​​zaakceptowania w Europie i Stanach Zjednoczonych już w pierwszej dekadadzie 20 wieku, w ramach programu eugeniki: nauki mającej na celu poprawę rodzaju ludzkiego poprzez sterylizacje, aborcję ...

http://ligaswiata.hvs.pl/przerazajace-amerykanskie-korzenie-nazistowskiej-eugeniki/

W 1930 roku hitlerowcy stosowali te same metody w początkowych etapach ich planu wzmocnienia rasy aryjskiej.

Levinstein wiedział, oczywiście, o konotacjach politycznych ukrytych za działaniami nazizmu w USA i Niemczech. Zbawienne zasady eugeniki, miały odizolować wybraną rasę panów - syjonistów od niższych kast społecznych przekształcanych w nieświadomych swojej roli niewolników. Nazizm, socjalizm, monarchia, miały tylko pomóc w ukształtowaniu dwu kastowego społeczeństwa.

Najnowsze badania przeprowadzone przez historyka i anty syjonistkę Rakefet Zalashik nad historią psychiatrii w Palestynie w latach 1900- 2000, wskazują, że głos Levinsteina nie był osamotnionym głosem, optującym za sterylizacją mieszkańców dzisiejszej Palestyny. 

Zalashik twierdzi w swojej książce z 2008 roku : "Ad Nafesh: Refugees, Immigrants, Newcomers and the Israeli Psychiatric Establishment,", że pojęcie eugenika zostało "oparte na inżynierii społecznej", która była częścią głównego nurtu psychiatrycznego w latach 1930 - 1950.

http://newspaper.hvs.pl/psychologia-nowego-porzadku-rewolucja-deprawacji-wg-frankfurckiej-szkoly-filozoficznej/

Psychiatrzy w Izraelu nie byli jedynymi, którzy próbowali ubrać eugenikę w strój powszechnej "nauki", przydatnej okultystom, tajnym bractwo i uprzywilejowanej hierarchii.

Lokalni eksperci studiowali psychiatrę i psychologię w Niemczech i USA, przenosząc swoje eugeniczne doświadczenie na teren zdobytej podstępem Palestyny. Syjoniści podszywający się pod Żydów nie mogli być jako rasa panów kojarzeni z niższymi kastami Palestyny, czy uchodźcami z Rosji i Europy ...

Ludzie Ci sterylizowali chorych psychicznie, biednych, niepełnosprawnych, Polaków, Żydów, Rosjan, Niemców, Afroamerykanów..., z równym zapałem w nazistowskich Niemczech, Ameryce, Australii, Polsce, Palestynie oraz Izraelu.

W ciągu kilku lat, niemieccy naukowcy opracowali na podstawie badań amerykańskich syjonistów metody przy użyciu, których zabijali Żydów. Gorszy brat to nie brat, ale ciężar dla rodziny, domu i społeczeństwa ...

Wiele syjonistycznych psychiatrów w Palestynie, a potem także w Izraelu podzielało zdanie niemieckich kolegów, że Żydzi jako rasa, powstali na bazie teorii, opracowanej w Europie. A tym samym była to walka z narodem wymyślonym, pozwalająca zabijać każdego kto nie spełniał kryterium przynależności do elit i hierarchii.

Wielu z nich po przybyciu do Palestyny, zaczęło opisywać narody semickie wyróżniając Sefardyjczyków, Palestyńczyków, Judeiczyków czy Mizarchijczyków (Bliski Wschód i Afryka Północna). W gronie tym nie było potomków nieistniejących nigdy Izraelitów, którzy naprawdę byli społecznością wielonarodową zbudowaną na bazie niewolnictwa.

http://historiazakazanaextra.hvs.pl/jak-rozbic-mit-o-izraelitach

Tak więc, na przykład, psychiatra Abraham Rabinowicz, który pracował w zakładzie Ezrat Naszim w Jerozolimie, a później w szpitalu psychiatrycznym w Bnei Brak, rozróżnienia w swoich raportach pacjentów (1921-1928) opisanych jako populacje ogólną, czyli semitów (Żydów) z Bukharan, Gruzji i Persji, dodając, iż są to: " rasy prymitywne."

Aby wyjaśnić, dlaczego osoby z tych "prymitywnych ras", były mniej narażone na choroby psychiczne, napisał:

"Ich świadomość, z jej skromną zawartością, nie stawia żadnych specjalnych wymagań dotyczących życia, i to niewolniczo przenosi się do warunków zewnętrznych, i z tego powodu nie wchodzi ona w konfrontację z prostymi myślami. Prowadzi to do stosunkowo niewielkiej ilości chorób czynnościowych w układzie nerwowym i w warunkach choroby psychicznej, w szczególności... ".

Poglądy tych psychiatrów były celem samym w sobie dla ruchu syjonistycznego na, którym oparto socjalizm i nazizm, który w tym czasie głosił politykę selektywnej imigracji.

"Eugenika była częścią narodowej filozofii większości [ nie tylko miejscowych] psychiatrów", mówi Zalashik.  

"Teoria, że ​​zdrowy naród był potrzebny, aby spełnić wizję syjonistycznego Izraela (obejmującego cały świat) ,był napędzany aspektem ekonomicznym. Z tej perspektywy - pomysł aby ludzie, którzy byli postrzegani jako obciążenie dla społeczeństwa nie mogli się rozmnażać wydawał się genialny.

Prostytutki, homoseksualiści, chorzy psychicznie, starcy a nawet kobiety spadały również do tej kategorii."

I tutaj pojawia się aspekt braku równouprawnienia, który podyktowany był od zawsze zasadami eugeniki. 
Idąc dalej kobiety zabijane są przez lekarzy aby nie rodziły, bowiem w niedługim czasie funkcje rozrodcze staną się funkcją przemysłową.

http://zanimkupisz.hvs.pl/ektogeneza-i-sztuczne-lono-witamy-w-swiecie-bezdusznych-matryc/

Skąd nienawiść syjonistów do Palestynczyków ?

Psychiatra Kochinsky, twierdził w 1938 roku w czasopiśmie Harefuah, że wyniki spisu chorych psychicznie w Palestynie powinny służyć przede wszystkim jako "podstawa tworzenia metod zniszczenia rasy niższej."

Zalashik utrzymuje, że takie poglądy, jak również inne fałszywe i szkodliwe założenia, na których oparto izraelską psychiatrię, doprowadziły do przyjęcia niewłaściwych i czasem okrutnych form leczenia, którego skutki dla systemu ochrony zdrowia psychicznego w kraju są nadal odczuwalne.

W swojej nowej książce, Zalashik tworzy kronikę historii środowiska psychiatrycznego, które zaczęło się kształtować w 1930 roku wraz z pojawieniem się kilkudziesięciu syjonistycznych lekarzy psychiatrów z krajów niemieckojęzycznych.

Następuje to w czasie dojścia nazistów do władzy. Według jej badań, pod koniec 1933 roku było tylko trzech psychiatrów pracujących w tym kraju; do końca II wojny światowej, ta liczba wzrosła do 70. 

Ich badania powiązanie były nie tylko z czystymi założeniami eugeniki, ale również z zaburzeniami psychicznymi unikalnymi dla semitów. 

Te syjonistyczne badania nad niższymi rasami bliskiego wschodu były podstawą unikalnych założeń  wpływających na wyjaśnienie "problemu żydowskiego" ,w kategoriach biologicznych i medycznych.

"Zarówno syjonistyczni i nie-żydowscy lekarze byli zdania, że narody semickie mają większą skłonność do rozwoju chorób psychicznych niż inni", mówi Zalashik. 

"Debata o tym, czy były to czynniki rasowe, lub czynniki środowiskowe: 

Syjoniści twierdzili, że Semici cierpią na choroby psychiczne, ponieważ przetrwali wiele trudności i pogromów, i mieszkają w miastach, które są naturalnym elementem stresu i napięcia ... Syjoniści doszli do wniosku, że Semici różnią się biologicznie i genetycznie, od rasy uprzywilejowanej, a ich trudności muszą być rozwiązane poprzez sterylizacje i rozwiązanie problemu żydowskiego (sprytne nie użyto sformułowania problemu semickiego) ... "

" Istotne jest to, że mniejszość semicka, szczególnie w Niemczech, Polsce i Rosji odczuła wpływ badań Izraelskich lekarzy na sobie, był to dla nich problem społeczny, natury medycznej..."

Po emigracji do Izraela, syjonistyczni psychiatrzy nie poddali się, teoriom na bazie których zostali wykształceni. Zamiast tego, dostosowali je do miejscowej sytuacji, przenosząc nienawiść na Arabów, Palestynczyków i inne nacje semickie.

Zalashik: "Jeśli w Europie, skłonność do chorób psychicznych przenosili Semici, to w Palestynie problem stanowiła rdzenna rasa osadnicza, stojąca w opozycji do założeń syjonistów, i tak jest na całym świecie. Syjonizm w oparciu o swoje tezy zwalcza rdzenną narodowość, pragnąc podbić jej terytoria za pomocą integracji z narodem, oraz wewnętrznej polityki wyniszczenia. Ważna rolę odgrywa tu medycyna, filozofia i psychologia oraz łącząca to eugenika..."

http://newspaper.hvs.pl/psychologia-nowego-porzadku-rewolucja-deprawacji-wg-frankfurckiej-szkoly-filozoficznej/

W Palestynie mówiono, o niższości Judaiczyków i Palestynczyków oraz wyższości pionierów syjonistycznych z Starego Yishuv, którzy żyjąc w środowisku wiejskim zachowali większą odporność na choroby psychiczne, niż mieszkańcy dużych miast ... 

Psychiatrzy dalej utrzymywali, że pionierzy mają tendencję do rozwoju chorób psychicznych z powodu stresu związanego z migracją, a także ze względu na ich młody wiek (20-30), będący podstawą wszystkich chorób i zaburzeń psychicznych.

(A teraz popatrzcie jak niszczy się młodych dobrych ludzi, którym wpaja się pragnienie migracji do dużych dzikich, zepsutych moralnie miast ... To od dziesięcioleci jest działanie sprefabrykowana, dlaczego nie daje się małym ośrodkom regionalnym szkół, uniwersytetów i miejsc prac ?! 

Ponieważ niewolnik zaszokowany wielkością świata, łatwo popada w nałogi, popędy, choroby i łatwo daje sobą manipulować, sterować... Dlatego w urzędach zatrudnia się ambitnych wieśniaków, pożytecznych idiotów, wykonujących bez szemrania każdy akt niegodziwości względem innego człowieka ... )

Jednym z głównych rozwiązań proponowanych przez psychiatrów była inżynieria społeczna, społeczeństwa syjonistycznego w Izraelu lub, jak ją nazwali, "higieną psychiczną". Ta higiena psychiczna to nic innego jak masowe pranie mózgu, poprzez nakaz autorytatywny, prawo i historie. Podobne formy higieny psychicznej były wprowadzane w hitlerowskich Niemczech, stalinowskiej Rosji, Bierutowskiej Polsce ... 

Początki palestyńskiego ludobójstwa 

http://ligaswiatowa.hvs.pl/deklaracja-balfoura-i-syjonistyczna-mafia/

Aż do imigracji do Izraela w 1930 roku, Martin Pappenheim, (pl.m.wikipedia.org/wiki/Martin_Pappenheim) prowadził dział neurologiczny szpitala miejskiego w Wiedniu w latach 1921/23, reprezentując austriacki oddział Międzynarodowej Ligi na rzecz Higieny Psychicznej (ruch założony w 1908 roku w celu zmniejszenia ubóstwa, przestępczości i zachorowalności poprzez drastyczne środki zapobiegawcze).

 W 1935 roku, Pappenheima wraz z dr Mordechajem Brachiahu, założyli oddział Stowarzyszenia w Palestynie.

Jednym z głównych argumentów na rzecz eugeniki był korzyści gospodarcze. Według Pappenheima, działalność jego stowarzyszenia miała na celu redukcję "nieproduktywnych, drogo kosztujących niewykwalifikowanych robotników ,obciążających budżet narodu" ...

Natychmiast przekierowano środki na ochronę zdrowia dla ludności czynnej zawodowo (stąd dzisiaj dostęp do lekarza mają tylko ubezpieczeni). Na zalecenie Pappenheima i jego kolegów usuwano u robotnic każdą ciąże, program ten  był częściowo realizowany już w 1930 roku. 

W Tel Awiwie i Jaffie, zostało utworzone tzw. "doradztwo rozrodcze", w celu zapewnienia wskazówek dla par przed i po ślubie, tak aby zapobiegać niechcianym ciążom opartym na "niezdrowym" bagażu genetycznego.

W 1942 roku, Kochinsky wygłosił wykład na temat "polityki ludnościowej i psychopatologii" na drugiej konferencji stowarzyszenia neuropsychicznego. 

Powiedział on zebranym, że z 200 ludzi,  których leczył w centrum higieny Beit Straussa w Tel Awiwie, 48 procent miało "choroby psychiczne", wynikające z komponentu genetycznego, i to, że przewoźnicy nie powinni mieć dzieci. 

Zaburzenia te obejmują całe spektrum problemów, od skłonności samobójczych do oziębłości i zaburzeń seksualnych. W wyniku tych "niepokojących wyników," Kochinsky zaproponował, że w całym kraju należy przeprowadzić spis ludzi prawodopodobnie narażonych na rozwój chorób psychicznych, tak aby , można było podjąć środki, by wzmocnić rasę naczelną jaką byli syjoniści.

Psychiatrzy nie byli jedynymi, którzy kuszeni byli urokami eugeniki; inni lekarze w tym kraju, w tym wyższi urzędnicy w ministerstwie zdrowia, również próbowali przyjąć jej metody. Wśród najbardziej znanych z nich był dr Józef Majer, który służył przez 30 lat jako przewodniczący organizacji utrzymania zdrowia Clalit (Meir Hospital). 

W 1934 roku, w artykule na pierwszej stronie w "Ha'em Vehayeled" ("Matka i dziecko"), Przewodniku dla rodziców, Dr Meir napisał, co następuje:

"Kto ma prawo do rodzenia dzieci? Poszukiwanie właściwej odpowiedzi na to pytanie jest problemem eugeniki, nauki o poprawie ludzkiego gatunku i ochronie przed jego degeneracją. 

Ta nauka jest jeszcze młoda, ale jej pozytywne rezultaty są już głównym nurtem globalnej polityki ... 

Czy nie jest naszym obowiązkiem upewnienie się, że nasz naród ma synów, którzy są zdrowi na całym ciele i umyśle ? "

"Nas, eugeników, szczególne interesuje ochrona narodu przed przekazywaniem chorób dziedzicznych - ma to w Izraelu jeszcze większe znaczenie, niż w przypadku innych narodów ... 

Lekarze, miłośnicy sportu , oraz osoby  na krajowej scenie (politycy, celebryci...) muszą szerzyć ideę: Nie miej dzieci, jeśli nie jesteś pewien, że będą zdrowe na ciele i umyśle "!

(Znacie to kopulowanie wśród polityków, gwiazd, biznesmenów ... Rodzenie bękartów i niemoralny sposób życia ... przekazywany następnie jako zdemoralizowany standard życia dla klas niższych...)

"Istnieje spora różnica między regularnymi klinikami i klinikami eugenicznymi, które powstały w Izraelu... " zauważa Zalashik. 

Różnica pomiędzy lecznicą służąca zdrowiu, a szpitalem służącemu zabijaniu.

(Zastanów się zanim wybierzesz się do jakiegokolwiek szpitala i lekarza...) 

"Gdy dojdziesz do regularnej kliniki, jej celem jest uzdrowienie ciebie lub dostarczenie jakiegoś środka, który zmniejszy twoje cierpienie.

Kiedy przyjeżdżasz do kliniki eugenicznej jesteś weryfikowany: opieka należy się tylko uprzywilejowanym kastom i rasie, aby odsiać ludzi od reszty bezużytecznego społeczeństwa, charakteryzującego się słabą wytrzymałością fizyczną i psychiczną co pozwoli osiągnąć krajową wizję rozwoju. Kolejki, recepty ... dla hołoty, opieka i szpitale dla elity.

Ponieważ profilaktyka jest bardzo ważnym elementem, gdy dziecko urodziło się niepełnosprawne, jego rodzice będą przechodzić piekło, aby już nigdy więcej nie starali się o potomstwo ..."

(To chyba znacie nie tylko z USA, Palestyny, ale przede wszystkim z polski ...)

Oprócz takiego "doradztwa" dla małżeństw, "wsparcie" zawierało również procedury sterylizacji dla psychicznie chorych. 

Zalashik znalazła list od Yehuda Nadibi, sekretarza gminnego w Tel Awiwie, do głównego oficera medycznego rządu Mandate, proszący go, aby przekazał  mu on listę wszystkich psychicznie chorych kobiet w celu ich sterylizacji w szpitalu psychiatrycznym w Betlejem. 

Dział usług społecznych w gminie narzekał na koszty finansowe, spowodowane przez ciąże osób niepełnosprawnych, zalecając ich sterylizacje. W tym celu powołano 
komisje selekcyjne.

Syjonistyczno-niemieccy psychiatrzy byli świadomi podobieństwa między ich zaleceniami, a nazistowską oraz amerykańską polityką czystek etnicznych.

Kurt Levinsteina w 1944 roku, wygłosił wykład z cytatami niemieckiego psychiatry i genetyka Hansa Luxenburgera (pl.m.wikipedia.org/wiki/Hans_Luxenburger), który był zaangażowany w ustanawianiu prawa metod eugenicznych w III Rzeszy i starał się znaleźć dowód naukowy na dziedziczne składniki chorób psychicznych, w celu promowania rządowej Inicjatywy sterylizacji.

"Osoba, u której dziedzicznej choroby psychicznej nie uda się wyleczyć, i która prezentuje sobą wielkie zagrożenie dla rasy zwykłych pacjentów, cierpiących z powodu już samego patrzenia na nią, należy izolować ...

Eugeniczna profilaktyka jest tylko profilaktyką w chorobach dziedzicznych i wymaga skrajnych ale słusznych posunięć takich jak sterylizacja, aborcja lub eutanazja... "

Levinstein podkreślił, że Luxenburger wspiera idących do władzy nazistów, i polecał psychiatrom izraelskim wykorzystać w swojej pracy zbierzną syjonistyczną teorię eugeniczną. 

"Syjonistyczni psychiatrzy twierdzili, że to była dobra nauka, tworzenia hierarchii ras i unicestwienia całych narodów", mówi Zalashik. 

"Myśleli o tym, jako o ważnym i skutecznym środku, wzmacniającym zdrowie całego narodu."

Próby wzmocnienia syjonistów za pomocą kontroli urodzeń, trwały nadal po oficjalnym powołaniu Izraela do życia. W sierpniu 1952 roku, Światowy Kongres Lekarzy syjonistycznych, podjął decyzję ustanowienia instytutu naukowego, którego praca miała być poświęcona zagadnieniom eugeniki w Izraelu.

Instytut nigdy nie powstał; w wyniku wzrostu dynamiki i różnorodności zadań podejmowanych przez oficjalne zakłady psychiatryczne.

Lokalne instytucje syjonistyczne również sprawowały kontrolę nad zdrowiem społeczeństwa poprzez ograniczenie imigracji. 

Wyborów mieszkańców Izraela nie był przypadkowy. Już w 1918-1919 roku, biura imigracyjne zostały otwarte w różnych krajach, i przesiewały tych, którzy chcieli przenieść się do Palestyny. W 1921 roku powstał dział imigracji w celu obsługi kandydatów do imigracji do czasu ich przybycia do tego kraju. 

W połowie 1920 roku, komisje selekcyjne wzbogacone były o działy  medyczne powstałe w urzędach imigracyjnych; ponadto badania były prowadzone w portach oraz miejscach kwarantanny.

Ten wybór kontynuowany był również po dojściu nazistów do władzy. Stąd też syjoniści nie byli zainteresowani niesieniem pomocy dla biednej części semitów. Nie interesowały ich getta, metody stosowane w obozach koncentracyjnych ... ponieważ metody te były zbieżne z ich działaniami w USA i Palestynie. 

Pod koniec listopada 1933 roku Henrietta Szold (pl.m.wikipedia.org/wiki/Henrietta_Szold), jak również przewodnicząca wydziału młodzieży  Agencji Żydowskiej Aliya, napisały list do dr. George Landauera, dyrektora niemieckiego oddziału Agencji, prosząc go, aby nadzorował badania lekarskie kandydatów imigracyjnych w biurze w Berlinie.

Prawo wjazdu do Palestyny mieli tylko Ci, którzy otrzymali certyfikat czystości rasowej.

Syjonistyczny Komitet Narodowy,  Wielki Komitet rozstrzygania pochodzenia syjonistów niemieckich  założony w 1932 roku i niemiecka sekcja Agencji Syjonistycznej, określały warunki wjazdu na teren Palestyny. 

Selektywna imigracja została oficjalnie wstrzymana z dniem uchwaleniem ustawy w 1950 roku, o prawie wjazdu do Izraela każdego Żyda. Stało się tak ponieważ, syjoniści i naziści uporali się z wiekszością niższych ras.

Zalashik twierdzi jednak, że ślady prześladowania semitów w systemie medycznym Izraela są nadal żywe z punktu widzenia eugeniki.

"Izrael jest mocarstwem w zakresie badań związanych z ciążą i aborcją," mówi. "Aborcje wykonuje się tutaj pod najmniejszym pretekstem, w tym w przypadku skorygowania wad estetycznych takich jak rozszczep podniebienia. "

"Pogląd, że istnieją pewne dzieci, które nie powinny przyjść na świat, jest częścią eugenicznej filozofii. Są też dzieci, które już po przyjściu na świat mają określoną niewolniczą role społeczną... To wszystko macie zapisane w swoich dowodach osobistych, twój talent nie ma znaczenia ..."

Eugenika to nie tylko wątpliwa teoria, ale ludobójstwo sankcjonowane przez państwo. Czego doświadczacie każdego dnia.

Koncepcja amerykańsko - niemieckiej psychiatrii - traumy i jej sposób leczenia przez szok emocjonalny, wpłynęła na skrzywienie wielu pokoleń Niemców, Amerykanów i Izraelczyków.

Wielu psychiatrów w młodym państwie uważało , że psychika semitów była bardziej odporna na skutki prześladowań. W 1957 roku, Fiszel Shneorson opublikował artykuł w czasopiśmie Niv Harofeh, o emocjonalnym męstwie ocalałych z Holokaustu. 

Twierdził, że wsród ocalałych istniał niższy wskaźnik chorób psychicznych, świadczy o tym przemyślana migracja tych ludzi do Palestyny ​​/ Izraela ...

Powszechnie akceptowana teoria przez psychiatrów Izraelskich twierdziła, że warunki w tym kraju - brak antysemityzmu (żart), w połączeniu z udziałem ocalałych w walce - miała zbawienny wpływ na ich zdrowie psychiczne i budowę nowego narodu. 

Syjoniści mieli lekceważący stosunek do efektu doświadczenia Holokaustu. Co miało pozwolić im uporać się z niedobitkami z czasów wojny i przejąć ich chwałe, majątki, nazwiska ...

Jest to widoczne w przypadku jednego Semity pochodzenia rumuńskiego, który został przyjęty w 1955 roku do jerozolimskiego szpitala psychiatrycznego Talbieh.

Aby zobaczyć, czy cierpi on na problemy psychiatryczne, został opisany jako : " osobnik posiadający pograniczną inteligencję, bardzo słabe zrozumienie życia społecznego i infantylną osobowości", stwierdzono, ponadto że cierpi na depresję, lęki, niepewność i agresje.

Zalashik: "Terapeuci poświęcili trzy strony na opisanie historii życia pacjenta, od dzieciństwa, aż do jego hospitalizacji. To było wszystko, co mieli do powiedzenia na temat jego wojennych doświadczeń:

" W roku 1941, w czasie wojny, pacjent został przewieziony do obozu pracy i został oddzielony od rodziny. W obozie nie cierpiał na choroby. Po zwolnieniu z obozu koncentracyjnego w 1945 roku, wrócił do Rumunii i dowiedział się, że cała jego rodzina została zabita ".

"Nerwica i Odszkodowanie"

"Stosunek do rodzinnej traumy nabrał dla psychiatrów dodatkowego znaczenia w 1952 roku, wraz z podpisaniem umowy odszkodowawczej między Niemcami i Izraelem. Co było bezprawne ponieważ Izrael nigdy nie reprezentował pokrzywdzonych w Holokauście, lecz akt ten był częścią systemu represji wobec semitów... 

Zgodnie z prawem ci, którzy przeżyli, zostali uprawnieni do ubiegania się o odszkodowanie za szkody wyrządzone im przez nazistowskie prześladowania. Izraelscy psychiatrzy pisali więc mało profesjonalne opinie na temat roszczeń odszkodowawczych. 

Ci, którzy przeżyli, ale nie byli dawniej obywatelami Niemiec, czyli nie byli częścią niemieckiego kręgu kulturowego, mieli prawo do renty z Ministerstwa Finansów i izraelskiego Narodowego Instytutu Ubezpieczeń .

Zalashik stwierdza, że ​​zamiast korzystać z okazji, aby poznać bliżej problemy psychiczne ocalałych i poznać strukturę bólu psychicznego, czy cel działania nazistów, psychiatrzy uważali się za strażników skarbu państwa i byli skłonni uznać psychologiczne szkody dokonane przez nazistów... Oczywiście było to celowe ponieważ nikt nie mógł poznać korzeni niemieckiej eugeniki ...

Niekiedy u całkowicie zniszczonych psychicznie osób stwierdzano minimalny poziom niepełnosprawności.

Syjonistyczny zbrodniarz i psychiatra Kurt Blumenthal (en.m.wikipedia.org/wiki/Kurt_Blumenfeld) posunął się nawet do stwierdzenia, że ​​wiele ofiar tylko udaje problemy psychiczne, pisał o tym w 1953 roku jako o "nerwicy kompensacji" lub "celowej nerwicy", która rzekomo charakteryzuje się próbą przedstawienia siebie jako cierpiącego wielkie szkoda w celu zwiększenia odszkodowania. Napewno znacie podejście lekarzy do skrajnie chorych, którym odmawia się prawa do renty czy emerytury, to także element eugeniki ,która toczy świat...

Psychiatra Juliusz Baumetz, dyrektor stacji zdrowia psychicznego w Jerozolimie, błagał kolegów, o dołożenie wszelkich starań w celu natychmiastowego położenia kresu takim rzekomym nerwicom napędzanych chęciom zysku... Miało to swój konkretny ukryty cel.

"Izraelskie psychiatrzy zdradzili swoją rolę, gdy zdecydowanie bardziej martwili się o państwową kasę, niż o swoich pacjentów", mówi Zalashik.
Chyba znacie ten czynnik związany z NFZ ...

"Kiedy ludzie przychodzili do nich i narzekali na koszmary, depresje ... mówiono im, że udają... Jeden z niemieckich psychiatrów powiedział, że był przerażony opiniami ,które otrzymywał od izraelskich terapeutów. 

Powiedział, że były tak przestarzałe i niespecyficzne, że były wręcz szkodliwe dla pacjentów.

Teorie na których oparte były opinie tzn., że uraz nie powoduje długotrwałych zmian osobowości - zostały już uznane za przestarzałe dawno temu... ".

Izrael, czyli antysemityzm narodowy.

Zalashik: " Ta atmosfera ułatwiła Ministerstwu Zdrowia, podjęcie decyzji, że ocaleni z Holokaustu powinny być leczeni w prywatnych zakładach psychiatrycznych, a nie przez system publicznej opieki zdrowotnej. 

Ocaleni byli trzymani w tych instytucjach przez dziesięciolecia. 
W końcu, instytucje te stały się odizolowanymi od świata schroniskami; do dzisiejszego dnia, są domem dla około 700 ocalałych z Holokaustu. Prawda jest szokująca, prawdziwe ofiary holokaustu, nigdy nie udzielały żadnych wywiadów, a ich roszczenia wobec Izraela, były utajniane. Zamiast ofiar holokaustu na wizji pokazywano aktorów. Dopiero dziś sporadyczne przypadki ujawniają prawdę...

http://ligaswiatowa.hvs.pl/prawdziwi-zydzi-ktorzy-przezyli-holokaust-chca-wycofania-wojsk-syjonistow-gazy/

http://ligaswiatowa.hvs.pl/prawda-w-oczy-kole-syjonisci-to-nie-zydzi/

http://ligaswiatowa.hvs.pl/roznice-miedzy-zydami-syjonistami-a-chazarami/

"Ci, którzy przybyli z Niemiec mieli odmienne poglądy niż  wschodnioeuropejscy syjoniści. Gdy rząd odkrył, że utrzymanie niewygodnych pacjentów w  instytucjach prywatnych było tańsze i bardziej dyskretne, natychmiast przeniesiono tam żyjące ofiary holokaustu, przypisując im rożne choroby psychiczne ..." Kto uwierzy chorym psychicznie , prawda ? Szczególnie takim, którzy bredzą o eugenice, i ponad narodowych działaniach syjonistów ...

Dr Motti Mark, który stał na czele departamentu ministerstwa zdrowia w zakresie zdrowia psychicznego od 1991 do 1996 i od 1999 do 2001 roku, chciał likwidacji placówek prywatnych i przeniesienia ich mieszkańców, do odpowiednich instytucji rządowych oraz schronisk... 

Motii był  przerażony tym jak odnosi się do ofiar holokaustu:. "[Władze] utworzyły oddzielny system opieki zdrowotnej dla pacjentów psychicznie pokrzywdzonych przez holokaust... Odkryłem, że przetrzymywani są w miejscach nazywanych szpitalami, które były w rzeczywistości schroniskami i umieralalniami, których na setki można znaleźć w Stanach Zjednoczonych. (W stanach zjednoczonych tak przetrzymuje się ofiary eugeniki...)

Te miejsca znajdują się poza dużymi miastami wszędzie tam, gdzie pełno było opuszczonych koszar lub więzień.

Ofiary holokaustu trafiały z obozów wprost do szpitali przywięziennych lub opuszczonych koszar ...

"W każdym takim opuszczonym miejscu, Ministerstwo Zdrowia znalazło system rozwiązań zewnętrznych, który  miał tworzyć pozory normalnego szpitala. Lekarze, neurolodzy nie mieli ciagłego dostępu do chorych lecz dojeżdżali w razie potrzeby. Pacjenci leczeni na szereg problemów : lęki, samotność, traumatyczną depresję, a także problemy żywieniowe ... Nie mieli nigdy prawidłowej opieki i szans na uporanie się ze swoimi problemami..."

"W 1991 roku, w jednej z takich instytucji, widziałem 30 lub 40 osób, leżących w jednym dużym pokoju, w bardzo złych warunkach, nie wiedziałem, że takie rzeczy, więzienia  istnieją w Izraelu. ".

Zagrożenie - lobotomia.

Zalashik, który mieszka obecnie w Nowym Jorku, uzyskała tytuł licencjata z historii i socjologii na Uniwersytecie w Tel Awiwie. 

Jako studentka,  prowadziła klub powiązany z socjalistycznym ruchem Hadasz w Tel Awiwie. 

Po uzyskaniu tytułu magistra historii wyjechała do Niemiec, i napisała pracę magisterską na temat ojca niemieckiej psychiatrii, Johanna Christiana Reila i rozpoczęła badania historii psychiatrii w Stanach Zjednoczonych. 

Badania te szybko zmieniły się w wycieczkę po USA, Niemczech, Australii i Palestynie oraz dzisiejszym Izraelu. Prawda o eugenice jest przerażająca, i stanowi główny element Nowego Porządku Świata.

Izraelskie koneksje pozwoliły Zalashik dotrzeć do zatrudnionego w prywatnych klinikach psychiatrycznych pracownika socjalnego,który  powiedział jej, że pielęgniarki w szpitalach, gdzie przetrzymywane są również ofiary holokaustu często grożą pacjentom : "Jeśli nie będziesz się dobrze zachowywał, wypisze dla ciebie wniosek o lobotomię ..."

Lobotomia lub (pl.m.wikipedia.org/wiki/Lobotomia) lobotomia przedczołowa, inaczej leukotomia, zwana popularnie lobotomią lub lobotomią czołową – zabieg neurochirurgiczny polegający na przecięciu włókien nerwowych łączących czołowe płaty mózgowe ze strukturami międzymózgowia (najczęściej podwzgórzem lub wzgórzem). 

Metoda ta opiera się na założeniu, że te płaty są elementami układu nerwowego odpowiedzialnymi za emocje.

Izraelscy lekarze nadal polecali leczenie niewygodnych pacjentów insuliną, nawet w czasach gdy uznano takie metody za niebezpieczne.

Chociaż stosowanie insulinoterapii zakończyło się na początku lat 50, w Izraelu, stosowano tą metodę do 1960 roku. W maju 1952 roku, lekarz z szpitala Talbieh pochwalał  insulinoterapię, nazywając ją "jedną z najbardziej skutecznych metod w leczenia schizofrenii różnego typu." 

W 1970 roku, dziewięć prywatnych instytucji zdrowia psychicznego, nadal stosowało terapię insulinową.

"Wydaje się, że jest możliwe, aby eksperymentować z elektrowstrząsami, ponieważ sprzęt ten kosztuje mniej niż insulina i być może wykorzystamy tą metodę w Szpitalu Naszim Ezrat w Jerozolimie..." 

"Leczenie musi trwać przez trzy miesiące i potem są dwie możliwości: albo widzimy, że pacjenci są całkowicie wyleczeni, albo wiemy już, że nie ma lekarstwa na ich choroby i przenosimy ich do szpitala w Bnei Brak."

"We wczesnych stadiach, kiedy nowa terapia jest dopiero wprowadzana, widać u pacjentów ogromny entuzjazm i euforię, a doniesienia mówią o wskaźniku wyleczeń sięgającym 90 procent lub więcej. Później, sprawozdania stają się bardziej powściągliwe i zadawane jest pytanie, czy leczenie rzeczywiście pomaga wszystkim pacjentom ... W trzecim etapie, ktoś stwierdza, że ​​te metody leczenia nie działają..."

"Niektóre z tych terapii były całkowicie nieuzasadnione ; teoria, na której opiera się leczenie insuliną była nonsensem. Po prostu na wszystkich pacjentach, których nie potrafiono wyleczyć stosowano jedną, metodę leczenia..."

"Zasadniczo, nie były to nawet eksperymenty, ale morderstwo ponieważ ludzie ci wiedzieli bardzo mało o chorobach swoich pacjentów. " "Czuliśmy, że lepiej zrobić coś, niż nie robić nic."Niektóre terapie budzą poważne pytania etyczne: lobotomia, czyni nieodwracalne zmienia osobowość. To nie było po prostu złe traktowanie. To było radykalne posunięcie, które zamieniało ludzi w zombie. "

Wyglądało to tak jakby psychiatrzy izraelscy dalej prowadzili badania swoich niemieckich i amerykańskich braci, ponieważ nikt nie podejrzewałby państwa żydowskiego o eksperymenty eugeniczne ...

Temat ten jest cenzurowany przez Google i yahoo. 

Chciałbym wam uzmysłowić, że definicja ludobójstwa jest także dopasowana do warunków życiowych w Polsce. 

pl.m.wikipedia.org/wiki/Ludobójstwo

Ludobójstwo to zaprzeczenie idei człowieczeństwa tkwiącej w danej prześladowanej grupie społecznej lub narodowej.

Kategoria zbrodni przeciwko ludzkości, znajduje odzwierciedlenie w eugenicznej metodologii i jej działaniach polegających na, zabijaniu niechcianych w imię idei wyższej za pomocą medycyny, polityki, religii i nauki...

Przestańcie wierzyć dezinformacji, sensacyjnych portali odwracających waszą uwagę od prawdy.

Liga Świata
Dydymus
http://facebook.com/historiazakazana